شهراد گستر
خانه / المان نوری / مرکز فروش انواع المان نوری

مرکز فروش انواع المان نوری

مرکز شهراد گستر، مرکز فروش انواع المان نوری با قیمت مناسب و کیفیت بالا میباشد. برای اطلاع بیشتر در رابطه با المان نوری و انواع آن و کاربرد های المان نوری در سطح شهر، همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش و تهیه انواع المان نوری مد نظر خود با مقاله زیر همراه باشید.

فروش المان نوری

المان نوری چیست؟

المان نوری یک از وسایل مورد استفاده برای نورپردازی و زیبا سازی جلوه دادن به محیط است. المان نوری از دو کلمه نوری و المان تشکیل شده است. این یعنی برای طرحی المان های نوری باید از دانش الکترونیک و هنر معماری استفاده کرد. هر چه المان نوری پیچیده تر باشد تخصص تیم تولید کننده ی المان در دو رشته ی الکترونیک و معماری باید بیشتر باشد. المان های نوری در انواع مختلفی تولید و نصب میشوند. المان های نوری برای اولین بار در کشور فرانسه در ساختار برج ایفل به کار برده شد. بعد از این رونمایی از المان های نوری، خریداران و سفارش دهندگان المان های نوری بیشتر شدند و المان های نوری در مکان ها و بنا های متعددی به کار برده شدند. المان ها نوری در ابتدا از لامپ های کوچک رشته ای تشکیل میشدند. سپس با پیشرفت علم الکترونیک، در المان های نوری از پروژکتور ها و انواع ال ای دی ها نیز استفاده شد . استفاده از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها باعث زیبا تر شدن و ظریف تر شدن نورپردازی المان های نوری شد. المان های نوری که در سطح شهر استفاده میشوند، علاوه بر ایجاد زیبایی در محیط، تاثیر مهمی در خوانایی و تقویت هویت مناظر و بناهای اطراف آن المان دارند. المان های نوری با اهداف مختلفی طراجی و اجرا میشوند. انواع المان نوری از نظر زمان مورد استفاده قرار گرفتن المان روی، به دو دسته ی المان های دائمی و موقتی تقسیم میشوند. المان های موقتی برای استفاده ی موقت مانند جشن ها، افتتاحیه ها، نمایشگاه ها، فروشگاه ها و مناسبت های مختلف استفاده میشوند. المان های دائمی معمولا در سر در مغازه ها، میدان های اصلی شهر و ورودی های شهر ها برای معرفی شهر به کار برده میشوند.

مرکز شهراد گستر برای پذیرش انواع سفارشات حرفه ای المان نوری در خدمت شما عزیزان میباشد.

فروش المان نوری

مرکز فروش المان نوری

استفاده از ال ای دی ها در ساختار المان های نوری، دارای مزایایی نسبت به سایر منابع نوری میباشد. ال ای دی ها دارای راندمان انرژی بالاتری نسبت به سایر منابع نوری میباشند. ال ای دی ها گرمای کمتری نسبت به منابع نوری دیگر تولید میکنند. استفاده از ال ای دی ها در ساختار المان نوری باعث ایجاد زیبایی ظریف تر و لوکس تری میشود. ال ای دی ها همچنین طول عمری بالا تری دارند. علاوه بر این ال ای دی ها از تنوع طیف رنگی بیشتری برخوردار هستند. در مرحله تولید و طراحی و اجرای المان های نوری باید دقت لازم را به کار برد. اگر مجموعه یا کادری که قرار است المان نوری را طراحی و اجرا کند در هر یک از مراحل طراحی یا اجرا دچار ضعف باشد باعث هدر رفتن انرژی و وقت و همچنین هزینه پرداخت شده میشود. در تولید المان نوری اول از همه باید ایمنی المان نوری در نظر گرفته شود. المان نوری به هیچ عنوان نباید موجب آسیب رساندن به عابران سواره و پیاده و اشیا اطراف خود شود. المان های نوری علاوه بر زیباسازی و نوری پردازی، باعث روشن تر کردن فضا و کاهش خطر تصادف های جاده ای و خیابانی میشوند. المان های نوری که در فضای باز نصب میشوند، باید در برابر تغییرات شرایط جوی بسیار مقاوم باشند.

مرکز شهراد گستر عرضه کننده ی خدمات طراحی المان های نوری و اجرای آنها میباشد. برای سفارش المان نوری با مدیر فروش در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar