شهراد گستر
خانه / المان شهری / طراحی و اجرای انواع المان شهری نوری

طراحی و اجرای انواع المان شهری نوری

مرکز شهراد گستر، با کادر متخصص و مجرب به طراحی و اجرای انواع المان نوری و المان های شهری میپردازد. برای آشنایی با انواع المان های نوری و المان های شهری و همچنین نحوه سفارش و اطلاع از قیمت انواع المان با مقاله زیر همراه باشید.

طراحی المان شهری

قیمت انواع المان نوری

قیمت انواع المان نوری در مرکز شهراد گستر قابل استعلام است. کافی است با مشاوران فروش مرکز شهراد گستر در ارتباط باشید. شما میتوانید المان نوری مد نظر خود را و محل نصب آن را به ما سفارش دهید. مجموعه ما طرح شما را طراحی کرده و به مرحله نصب و اجرا میرساند. المان های نوری ترکیبی از هنر معماری و علم الکترونیک و نورپردازی است. بنابراین کادر طراحی و اجرای المان نوری باید دارای تخصص و علاوه بر آن دارای تجربه کافی باشند. المان های نوری با هدف نورپردازی یک بنا یا محل مانند یک میدان یا  ساختمان یا حتی یک خیابان یا جاده است. المان های نوری به دو صورت موقت و دائمی نصبب میشوند. المان های موقتی برای افتتاحیه ها، جشن ها، مناسبت ها یا … مورد استفاده قرار گرفته و پس از مدتی برداشته میشوند. المان های دائمی برای سر در یک شهر یا یک میدان یا فلکه ی معروف به کار برده میشوند. المان ها علاوه بر زیبا سازی محیط، باعث افزایش نور در محیط و ایجاد امنیت و آرامش عابران میشود هم چنین باعث خوانایی بهتر محیط اطراف و وضوح بیشتر فضا در شب میشود. المان هایی که در جاده ها نصب میشوند با ساطع کردن نور کافی از بروز خطر تصادف جلوگیری میکنند.

المان نوریبرای اولین بار در کشور فرانسه در برج ایفل به کار گرفته شد. پس از این اقدام، از المان های نوری در سایر فضا ها و مکان ها استفاده شد. المان های نوری اولیه تنها از لامپ های رشته ای تشکیل شده بودند، اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، از انواع ال ای دی ها و پروژکتور ها برای تولید المان های نوری پیشرفته استفاده شد.

طراحی المان شهری

اجرای حرفه ای المان شهری

المان های نوری از یک برد کنترلی تشکیل شده اند که این برد کنترلی عملکرد تک تک ال ای دی های موجود در المان نوری را کنترل میکند و باعث ایجاد رقص نور و افکت های زیبا میشود. ال ای دی های به کار برده شده در المان های نوری نسبت به سایر منابع نوری مزایایی دارد. یکی از این مزایا این است که ال ای دی ها از راندمان انرژی بالاتری برخوردارند. ال ای دی ها افکت ها و مناظر لوکس تری را به بیننده عرضه میکنند. ال ای دی ها طول عمر بالاتری نسبت به سایر منابع نوری دارند. ال ای دی ها میزان گرمای کمتری تولید میکنند و خطر بسیار کمتری نسبت به منابع نوری دیگر دارند.

المان های نوری از نظر محل نصب به چهار دسته کلی تقسیم میشوند: المان های پایه چراغی، المان های عرضی خیابانی، المان های تراکم بالا و المان های میدانی. المان های میدانی همانطور که از نام آنها معلوم است، در میدان ها نصب میشوند. المان های میدانی میتوانند بیانگر فرهنگ یک شهر، شخصیت های برجسته شهر، نماد خاص یا نام خود میدان باشند. المان های پایه چراغی در پایه ی چراغ های گوشه خیابان ها نصب میشوند و دارای تراکم نوری بالا هستند. این نوع المان نوری علاوه بر زیبا سازی چهره ی شهر باعث افزایش نور در محیط و کاهش خطر تصادف جاده ای میشود. المان های پایه چراغی معمولا به صورت دو بعدی ساخته میشوند. المان های عرضی خیابانی بالای جاده ها یا برای تزئین و نورپردازی یا برای بیان مناسب های خاص نصب میشوند.

برای خرید و سفارش المان نوری با مدیر فروش مرکز شهراد گشتر در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar