شهراد گستر
خانه / سر چراغ / فروش عمده انواع سر چراغ های پارکی زیر قیمت بازار

فروش عمده انواع سر چراغ های پارکی زیر قیمت بازار

چراغ های پارکی یا چراغ های محوطه ای غالباً در امکان روباز و فضاهای شهری به کار می روند و جز مبلمان شهری محسوب می شوند که طرح های مختلفی در پارک ها، مراکز خرید و ساختمان های تجاری و میادین برای نورپردازی و زیبا سازی فضا در محوطه های بزرگ، نصب شده اند. اما این چراغ های پارکی از دو بخش مجزا تشکیل شده اند یکی پایه چراغ و دیگری سرچراغ ها که به عنوان منبع نور و روشنایی هستند. فروش عمده انواع سر چراغ پارکی زیر قیمت بازار از طریق این مرکز امکان پذیر است.

فروش عمده انواع سر  چراغ های پارکی زیر قیمت بازار

قیمت روز سر چراغ پارکی در بازار

قیمت روز سر چراغ پارکی در بازارچراغ ها در دو نوع و کاربرد در فضای شهری و خیابان ها وجود دارند: نوع اول آن چراغ ساده است که برای روشنایی خیابان های اصلی و اتوبان ها کاربرد دارند. نوع دوم آن چراغ های پارکی هستند که علاوه در فضای پارک ها در باغ ها و محوطه تالارها و حتی ویلاها و حیاط های مسکونی به کار می روند.

چراغ های پارکی سه کاربرد اساسی را در فضاهای باز ایفا می کنند:

منبع روشنایی: اولین و اصلی ترین نقش چراغ های پارکی تولید نور است. نور این چراغ ها می تواند به صورت یک لامپ ساده و یا لامپ های حباب دار و یا حتی لامپ های ال ای دی باشد.

زیباسازی محوطه و فضای شهری: علاوه بر روشنایی نقش دیگر این چراغ ها زیبا سازی فضای پارک ها، محوطه بیرونی ساختمان های تجاری و تالارها است که با نور پردازی خاص فشا رو زیبا می کند و علاوه در روز نیز شکل ظاهری چراغ می تواند این محوطه ها را از لحاظ بصری زیبا کند.

راهنما: این چراغ های پارکی به عنوان راهنما در محوطه های بزرگ هتل ها و تالارها افراد را راهنمایی می کند تا به ساختمان اصلی برسند.

اما قیمت چراغ های پارکی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله از این عوامل، جنس پایه چراغ و نوع پایه آن است که از چه نوع متریالی ساخته شده باشد. به عنوان مثال قیمت چراغ پارکی چوبی از نوع چراغ پارکی پلاستیکی یا فلزی بسیار متفاوت است. 

از دیگر عوامل موثر بر قیمت این محصول، این است که سری چراغ پارکی که از چه نوعی باشد به عنوان نمونه قیمت چراغ چمنی از  چراغ پارکی خورشیدی که نوع جدیدی از سر چراغ و پایه محسوب می شود، متفاوت است. 

شرکت های تولید کننده سر چراغ پارکی در کشور

شرکت های تولید کننده سر چراغ پارکی در کشورشرکت های مطرحی در زمینه تولید و ساخت انواع سر چراغ پارکی و پایه چراغ و دیگر محصولات مبلمان شهری در کشور کار و فعالیت می کنند.

این شرکت ها با داشتن قسمت های مختلف از جمله: تحقیق و توسعه، طراحی، آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت، قالب سازی، تزریق پلاستیک، ریخته گری، فلزکاری، جوشکاری، مونتاژ و دیگر واحد ها به تولید چراغ پارکی می پردازند.

همچنین با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب و در نهایت استفاده از مواد اولیه باکیفیت در تولید، توانسته اند محصول باکیفیت و دارای استانداردهای ملی ایران و حتی بین المللی را تولید کنند که علاوه بر نوآوری و طراحی علمی و مدرن، تنوع محصولات نیز بسیار است.

محصولات روشنایی این شرکت ها علاوه بر بازار داخلی می توانند در بازار خارجی نیز مشتریان زیادی داشته باشد. صادرات و فروش چراغ پارکی ایرانی هم اکنون به کشورهای همسایه و آسیای مرکزی انجام می شود و همچنین برای تجاری که قصد دارند این محصولات را صادر کنند و به نوعی نمایندگی چراغ پارکی در بازار خارجی باشند، می توانند برای کسب اطلاعات لازم و مشاوره با ما تماس بگیرند و علاوه بر آن، برای نحوه خرید چراغ پارکی ارزان و به صورت عمده آگاهی پیدا کنند.

خرید عمده سر چراغ پارکی با بهترین قیمت

خرید عمده سر چراغ پارکی با بهترین قیمتهمان طور که می دانید چراغ پارکی به گونه ای از چراغ ها می گویند که در پارک ها، فضای سبز و دیگر محیط های خیابانی استفاده می شوند. این نوع از چراغ ها بر روی پایه نصب می شوند که با توجه به مکان ارتفاع پایه نیز ممکن است بلند، متوسط یا کوتاه باشد. به عنوان مثل چراغ پارکی پایه کوتاه یا چراغ چمنی کوتاهتر از دیگر پایه های چراغ است.

هنگام خرید چراغ پارکی برای محیط های همچون پارک و خیابان بهتر است توجه داشت که در چه مکانی قرار است نصب شود و با توجه به آن ارتفاع پایه و همچنین مدل چراغ و سر چراغ را انتخاب کنید. به عنوان مثال در فضاهای بیرونی، باغ رستوران ها که بیشتر حال و هوای سنتی دارد می توان از چراغ های سنتی و کلاسیک استفاده نمود و اگر ارتفاع درختان زیاد است، بهتر این است که از پایه های بلندتر استفاده نمود که علاوه بر روشنایی به زیباسازی محیط نیز کمک می کند. اما برای محیط های شهری که بیشتر سبک آن مدرن است مثل محوطه بیرونی ساختمان های تجاری می توان از چراغ های مدرن و ساده تر استفاده نمود.

این چراغ ها غالباً از جنس بدنه آلومنیومی ساخته می شوند و در برابر  شرایط آب هوایی نامساعد نیز به خوبی کار می کنند و در کل در برابر گرما و سرما و رطوبت مقاوم هستند.

معمولا چراغ پارکی را با توجه به پایه چراغ انتخاب و نصب می کنند تا با همدیگر هماهنگ باشند و از لامپ معمولی و یا رنگی با توجه به شرایط و ویژگی های آن محیط،(که چه نور و روشنایی لازم دارد) لامپ مورد نیاز استفاده می شود.

طراحی چراغ پارکی تنوع بسیار زیادی دارد که می تواند سلایق مختلفی را در بر گیرد که از  شکل سنتی یا کلاسیک گرفته تا طرح سلطنتی و همچنین مدل های جدید مانند چراغ باغی خورشیدی و دیگر طرح های روز دنیا. 

فروش عمده سر چراغ پارکی به قیمت تولیدی

فروش عمده سر چراغ پارکی به قیمت تولیدیهنگام خرید انواع سر چراغ پارکی و در کل چراغ پارکی باید معیارهای مختلفی را مد نظر گرفت. چرا که تشخیص و انتخاب عالی بسیار اهمیت دارد. شاخصه های همچون جنس بدنه و متریالی که در ساخت سرچراغ و همین طور پایه استفاده شده است. 

نوع رنگ و نحوه رنگ زدن چراغ ها، حباب ها، سرپیچ، کابل و سیم ها به کار رفته و همچنین درجه کیفی این محصولات همگی اهمیت دارند. چرا که چراغ های پارکی و محوطه ای در فضای باز کاربرد دارند و باید در شرایط آب و هوایی مختلف از آن ها استفاده شود. 

علاوه بر شناخت و کیفیت این محصولات باید توجه داشت که این چراغ ها برای محوطه چه ساختمانی استفاده خواهد شد بنابراین معماری ساختمان به ما می گوید که کدام مدل و سبک چراغ های محوطه و پارکی مناسب کدام هستند.

برای به دست آوردن این اطلاعات قبل از انتخاب و خرید و همچنین راه های شناخت تمامی مراحل ساخت و تولید و تشخیص یک سر چراغ خوب و در کل چراغ خوب و ماندگار و همچنین اگر علاوه بر این که چراغ پارکی درجه یک را می خواهید به دنبال چراغ ارزان هستید می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خریدار سر چراغ پارکی عمده در تهران

خریدار سر چراغ پارکی عمده در تهرانخریدار چراغ پارکی و یا انواع سر چراغ می تواند از هر کجای ایران قیمت انواع سر چراغ پارکی عمده در کل چراغ پارکی را کسب کنید و این محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنید. 

از مزیت خرید از ما مشاوره رایگان در زمینه انواع چراغ پارکی مدرن و سنتی و کاربرد هر کدام و راهنمای خرید و اطلاع از مشخصات این محصول هست. همچنین به علت خرید بدون واسطه و به قیمت تولیدی قیمت ها به مراتب ارزان تر از بازار است.

بهترین برند برای خرید سر چراغ پارکی در کشور

بهترین برند برای خرید سر چراغ پارکی در کشوردر ایران برندهای متعددی برای خرید عمده سر چراغ پارکی وجود دارد، اما برای خرید باید شاخصه های را مد نظر گرفت که علاوه بر انتخاب طرح ها و مدل های زیبا به کیفیت و کارایی آن نیز توجه داشت همچنین قیمت مناسبی هم داشته باشد.

بهترین برند سر چراغ پارکی علاوه بر کیفیت درجه یک محصولات که داری استانداردهای ملی و جهانی است و در نتیجه مقاومت خوبی در مقابل زنگ زدگی و نفوذ رطوبت دارند و همچنین در مقابل ضربه نیز بسیار محکم بوده است.

برترین برند چراغ پارکی، ضمن تولیدات جدید و استفاده از تکنولوژی روز، در ارائه و عرضه محصولات نیز پیشرو هستند و محصولات خود را به سراسر ایران توزیع می کنند و قیمت های آن نیز مناسب و به قیمت نمایندگی است.

در سال های اخیر، برندهای که در زمینه ارتقا چراغ های پارکی گام های را برداشته اند، موفق تر هستند. به عنوان نمونه شرکت های که در زمینه استفاده از انرژی خورشید و که منبع پایدار است، سرمایه گذاری کرده اند و به تولید چراغ های با پنل خورشیدی می پرندازند و این محصولات را در سراسر ایران به فروش می رسانند جز بهترین برندها هستند که علاوه بر بازار داخلی، در جذب بازار خارجی و صادرات نیز موفق تر هستند.

فروشندگان سر چراغ پارکی درجه یک

فروشندگان سر چراغ پارکی درجه یک فروشنده چراغ پارکی در این مرکز با ارائه راهنمای های لازم و مشخصات سرچراغ پارکی درجه یک، نحوه تولید، متریال آن و کاربردش می تواند برای انتخاب و خرید بهتر شما را یاری کند.

بازار بهترین سر چراغ پارکی در ایران

بازار بهترین سر چراغ پارکی در ایرانبازار فروش چراغ های پارکی و به طور خاص سر چراغ های پارکی با توسعه شهرها روز به روز بیشتر می شود، اما چراغ های پارکی فقط مختص پارک ها نمی شود و کاربرد وسیعی در فضاهای شهری دارد به طوری که علاوه بر روشنایی در شب، شهرها رو زیبا تر کرده است.

این چراغ ها که در اماکنی چون فضای بیرونی ساختمان های تجاری و مسکونی، باغ ها و ویلا ها، میادین شهری و محوطه بیرونی هتل ها استفاده می شود. در نتیجه در طرح ها و مدل های مختلف وجود دارد و با توجه به معماری بنا سر چراغ و پایه انتخاب می شود. اما سر چراغ ها مدل های مختلفی با توجه به کاربرد دارند.

از جدید ترین سر چراغ ها می توان به چراغ خورشیدی اشاره کرد که به عنوان یک سیستم مستقل از شبکه برق کار می کند. مکانیسم این گونه چراغ ها به این صورت است که نور خورشید را در طی روز جذب و در باطری خود ذخیره می کند و این باتری باعث می شود  در شب این چراغ روشنایی داشته باشد. از جمله ویژگی و مزیت های اصلی این گونه سیستم ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش و صرفه جویی در هزینه های انتقال و توزیع انرژی الکتریکی و حتی عدم نیاز به شبکه سرایری برق. زیرا خود قابلیت تولید در محل مصرف را دارد.
  • منابع نامین کننده انرژی را تنوع می بخشد.
  • امکان نصب و راه اندازی توان های مختلف متناسب با مصرف در مکان های رو باز.
  • طول عمر بالا و مفید و بهروری آسان.

در دنیای امروز این ویژگی ها بسیار حائز اهمیت است چرا که کاهش مصرف انرژی خود باعث کاهش هزینه آن می شود و همچنین همسو با محیط زیست است و هیچگونه آلودگی زیستی ندارد. این چراغ ها هم اکنون در کشور وسعت زیادی ندارد و می توان با گسترش آن در فضاهای پارک ها، خیابان ها و حتی جاده ها از مزیت های آن نهایت استفاده را برد.

نمایندگی عرضه سر چراغ پارکی در تهران

نمایندگی عرضه سر چراغ پارکی در تهرانسر چراغ ها انواع مختلفی دارند که با توجه به جنس و کاربرد می توان آنها را تقسیم بندی کرد. از لحاظ کاربرد چند دسته کلی می توان نام برد:

سر چراغ حیاطی. محصولی است  که داری سرپیچ استاندارد و غالبا سرامیکی است. این محصولات طوری طراحی و ساخته شده است که به راحتی و سهولت نصب می شوند. 

سر چراغ دیوارکوب. این نو سر چراغ که به دیوار نصب می شود و قبل از آن سیم پیچی در دیوار انجام می شود. این نوع محصول نیز به راحتی نصب و راه اندازی می شود.

سر چراغ آویزون. این نوع سر چراغ با زنجیر هماهنگ با سرچراغ به صورت آویزان در آلاچیق بیشتر کاربرد دارد.

جنس بدنه این محصولات اغلب پلاستیکی است است که بسیار با کیفیت است و مقاومت زیادی در برابر نفوذ آب و رطوبت دارد و همچنین مقاوم بالایی در برابر فرسودگی دارد. این محصولات داری حبابی از جنس پلی کربنات یو وی دار است که عمر بالایی دارد و مقاومت خوبی در مقابل اشعه خوشید و حتی که ضد گرد و غبار دارد. اما مسئله مهم در مورد انواع سر چراغ ایمنی آن است که برندهای مطرح و معتبر چراغ های پارکی تاکید بسیار بر آن دارند. هنگام تولید انواع سر چراغ کنترل کیفیت و نظارت صورت می گیرد و داری مهر استاندارد ملی ایران است.

هنگام خرید این گونه محصولات چهار شاخصه اصلی را باید مد نظر داشت:

  1. کیفیت.
  2. دوام.
  3. زیبایی.
  4. امنیت. 

  

سر چراغ پارکی ارزان را از کجا بخرم؟

سر چراغ پارکی ارزان را از کجا بخرم؟امروزه راه های خرید سر چراغ پارکی به صورت سنتی و از بازار به مرور و با گذشت زمان جای خود را به خرید غیر حضوری و اینترنتی داده است. چرا که خرید اینترنتی مزیت های فروانی از جمله هدر نرفتن وقت و هزینه را به دنبال دارد. خرید اینترنتی سر چراغ و دیگر محصولات این حوزه به آسانی امکان پذیر است که دارای مزیت های دیگری نیز است. 

برای خرید عمده ارزان سر چراغ با کیفیت بالا و تنوع فراوان می توان به این فروشگاه اینترنتی مراجعه کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

پاسخی بگذارید