شهراد گستر
خانه / پایه چراغ های چمنی / خرید و فروش پایه چراغ های چمنی در تهران به صورت عمده

خرید و فروش پایه چراغ های چمنی در تهران به صورت عمده

پایه های چراغ به محصولاتی گفته می شوند که در حاشیه پارک ها، فضای های سبز و حیاط خانه ها نصب شده و روی آن یک چراغ قرار می گیرد و به این صورت موجب روشن شدن محیط مورد نظر می گردند، بنابراین می توان گفت از جمله لوازم ضروری برای فضاهای باز محسوب می شود؛ لازم به ذکر است که خرید و فروش پایه چراغ های چمنی در تهران از طریق سایت های اینترنتی به صورت عمده و یا جزئی انجام می پذیرد.

خرید و فروش پایه چراغ های چمنی در تهران به صورت عمده

قیمت روز انواع پایه چراغ های چمنی در بازار

قیمت روز انواع پایه چراغ های چمنی در بازارقیمت پایه روشنایی و انواع پایه چراغ های چمنی در بازار به پارامترهای مختلفی بستگی دارد؛ به عنوان مثال این پایه از جنس چه مواد اولیه ای تشکیل شده است؟ ابعاد آن چقدر است؟ آیا شخص خریدار قصد خرید پایه چراغ را به صورت عمده دارد و یا جزئی؟ تمامی موارد ذکر شده از عوامل اثرگذار بر روی قیمت روز این محصولات می باشند.
انواع پایه چراغ پارکی و چمنی در اندازه ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند؛ معمولاً نوع ساده آن برای روشنایی بخشیدن به پارک ها و فضاهای بزرگ استفاده می گردد، اما برخی از افراد معمولاً دوست دارند نوع طرحدار این پایه ها را برای خانه و یا ویلای خود خریداری نمایند و علاوه بر روشنایی بخشیدن به محیط، زیبایی آن را نیز چند برابر نمایند.

شرکت تولید کننده پایه چراغ های چمنی در کشور

شرکت تولید کننده پایه چراغ های چمنی در کشوردر کشورمان شرکت های تولید کننده پایه های روشنایی فعالی وجود دارند که با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا، نمونه های مقاوم و در عین حال زیبایی از این پایه ها را تولید نموده و آن را با قیمت مناسب به خریداران ارائه می دهند.
محصولاتی که در این شرکت ها تولید و ارائه می شود، موجب روشن شدن بسیاری از محیط های شهری و زیباتر شدن آن می شود.
معمولاً مواد اولیه ای که برای ساخت پایه چراغ روشنایی پارک به کار برده می شود از جنس آلومینیوم و ورقه های فولادی می باشد، این مواد در کارخانجات معتبر تولید پایه چراغ با استفاده از دستگاه های مختلفی مانند دستگاه جوشکاری و CNC به صورت پایه های آماده در می آیند و سپس برای فروش به بازار ارائه می گردند.

خرید پایه چراغ از شرکت تولیدی

خرید پایه چراغ از شرکت تولیدی سایت های معتبری که مدت هاست به عنوان فروشنده پایه چراغ های زیبا در بازار به فعالیت مشغول هستند، معمولاً محصولات عمده خود را از شرکت های معتبر تولیدی خریداری کرده و سپس با قیمت مناسب به فروش می رسانند.
از جمله پر فروش ترین محصولاتی که از طریق این سایت ها ارائه می گردد عبارتند از:

 • پایه چراغ خیابانی
 • پایه چراغ پارکی
 • پایه چراغ سنگی
 • چراغ باغی خورشیدی
 • چراغ باغچه

این پایه ها با وجود این که در طرح ها و اندازه های مختلف تهیه می شوند، اما کاربرد تمامی آن ها با همدیگر مشابه می باشد و آن این است که این پایه ها اصلی ترین ابزار برای روشنایی بخشیدن به تمامی خیابان ها، کوچه ها و فضاهای سبز شهری می باشند.
از جمله مهم ترین وظایفی که این محصولات دارند برقراری امنیت در فضاهای بزرگ شهری و خیابان هاست، چرا که هر چقدر این مکان ها روشن و پر نورتر باشند، مسلماً امنیت آن ها نیز بالاتر خواهد رفت.

بازار خرید پایه چراغ های چمنی در ایران

بازار خرید پایه چراغ های چمنی در ایرانخوشبختانه مدتی ست که بازار خرید پایه چراغ های چمنی و سایر محصولاتی که در این زمینه تولید شده اند، در ایران بسیار گرم و پر رونق است و مردم برای روشنایی بخشیدن به محیط اطراف خود، رو به استفاده از این پایه های زیبا و مقاوم آورده اند و توسط آن روشنایی و زیبایی محیط اطراف خود را تامین می کنند.
یکی از ویژگی های برتر این پایه چراغ ها در این است که از جنس مواد اولیه با کیفیت ساخته شده اند و به این آسانی ها دچار فرسایش و خرابی نمی شوند.

حتماً شما نیز به خوبی از این موضوع آگاهی دارید که این پایه ها باید برای سال های سال در فضای آزاد قرار بگیرند و مسلماً در این فضا بسیاری از روزها نور آفتاب به آن می تابد، برخی از روزها باران و برف می بارد و اگر این پایه ها از جنس مواد اولیه مرغوب ساخته نشده باشند، تمامی این عوامل جوی می توانند بر روی کیفیت آن تاثیر منفی گذاشته و آن را در طی مدت زمان نه چندان طولانی دچار فرسایش و زنگ زدگی نمایند.
به همین سبب خرید از یک مرکز معتبر، مهم ترین کاری ست که یک مشتری پایه چراغ باید انجام دهد و خوشبختانه بسیاری از سایت های معتبر اینترنتی، این محصولات را با استفاده از بهترین جنس مواد اولیه فراهم می نمایند.

پایه چراغ های چمنی عمده را از کجا بخرم؟

پایه چراغ های چمنی عمده را از کجا بخرم؟با وجود این که بسیاری از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر در سراسر شهر به فعالیت مشغول هستند، اما این روزها بسیاری از مردم کالاهای ضروری و غیر ضروری خود را از طریق اینترنت سفارش داده و خریداری می نمایند؛ این موضوع در مورد خرید چراغ چمنی و سایر نمونه های مشابه آن نیز صدق می کند و اگر در ذهن شخصی این سوال به وجود آید که پایه چراغ های چمنی عمده را از کجا بخرم؟ اولین جایی که به ذهن او خطور می نماید، سایت های اینترنتی می باشند.
در این سایت ها محصولات متنوعی وجود دارد که یک مشتری بر مبنای علاقه و سلیقه خود می تواند یک یا چند نمونه از آن ها را انتخاب کرده و سفارش دهد؛ بسیاری از کسانی که به عنوان سازنده پایه چراغ در کشورمان به فعالیت مشغول هستند نیز ترجیح می دهند محصولات عالی و نمونه خود را از طریق این مراکز اینترنتی در معرض فروش قرار دهند.

فروشندگان پایه چراغ های چمنی در تهران

فروشندگان پایه چراغ های چمنی در تهرانبسیاری از کسانی که به عنوان فروشندگان پایه چراغ چمنی و سایر انواع آن، در شهر تهران به فعالیت مشغول هستند، برای رفاه حال مشتریانی که در شهرهای دور ساکن هستند و قصد خرید محصولات آن ها را دارند، امکان خرید اینترنتی از طریق سایت های معتبر را نیز فراهم نموده اند و انواع پایه چراغ ارازن قیمت و گران قیمت را با طرح ها و نقش های مختلف، در فروشگاه اینترنتی خود در دسترس خریداران این محصول قرار می دهند.

این پایه ها در هنگام تاریکی شب، می توانند روشنایی محیط اطراف را به خوبی تامین نمایند و زیبایی خاصی را به فضاهای باز ارائه دهند؛ معمولاً بر روی این پایه ها چراغ هایی نصب می شوند که بسیار کم مصرف هستند و به این صورت در هزینه های برق نیز صرفه جویی هایی فراوانی صورت خواهد گرفت.

شاید پایه هایی که تا چند سال اخیر تولید می شد، با گذشت زمان پوسته پوسته شده و بر شکنندگی آن ها افزوده می شد و هر باران و برفی می توانست روی آن ها اثر منفی باقی بگذارد؛ اما پایه چراغ های جدید علاوه بر این که از مواد اولیه با دوام و با کیفیتی ساخته می شوند، در عین حال روی آن ها پوششی از رنگ های مقاوم کوره ای کشیده می شود تا استحکام آن ها را به میزان زیادی افزایش داده و آن ها را برای سال های زیادی استوار و پابرجا نگه دارند.

انواع پایه چراغ های چمنی موجود در بازار

انواع پایه چراغ های چمنی موجود در بازاراز میان انواع پایه چراغ های چمنی که در بازار موجود می باشند، تا کنون دو نوع از آن ها پرفروش تر از انواع دیگر بودند:

 1. پایه چراغ ۶ متری: معمولاً از آن برای روشنایی بخشیدن به حیاط خانه، ویلا و یا محیط های کوچک استفاده می شود.
 2. پایه چراغ ۹ متری: این پایه چراغ برای روشن نمودن خیابان ها و فضاهای بزرگ تر کاربرد دارد.

شاید برخی از افراد گمان کنند که این پایه چراغ ها تنها در شب زیبایی خاص خود را دارند و می توانند با روشنایی بخشیدن به محیط اطراف خود، آنجا را امن و زیبا نمایند؛ با وجود این که این کاربرد اصلی این پایه ها برای به وجود آوردن روشنایی در هنگام شب است، اما با این حال نمی توان از زیبایی و جذابیت آن ها در طول روز نیز غافل شد.
اگر به خوبی دقت نمایید، این چراغ ها با طرح ها و نقش های زیبای خود، در فاصله های مشخص و هماهنگ از همدیگر قرار گرفته اند و در طول روز جلوه زیبایی برای خیابان ها و فضاهای سبز به وجود می آورند.

خریدار عمده پایه چراغ های چمنی در کشور

خریدار عمده پایه چراغ های چمنی در کشوراین روزها بسیاری از کسانی که خریدار عمده پایه چراغ های چمنی، پارکی و خورشیدی در کشور هستند، ترجیح می دهند خرید خود را از طریق سایت های اینترنتی معتبر انجام دهند و این موضوع چند علت دارد:

 • اول این که تنوع محصولات فروشگاه های اینترنتی بسیار گسترده است و می تواند تمامی سلیقه ها را در برگیرد.
 • در این مراکز می توان پایه چراغ ارزان قیمت نیز یافت و آن را در حالی که کیفیت خوب و مناسبی دارد خریداری کرد.
 • کارشناسان فروشی که در این سایت ها به فعالیت مشغول هستند، هر لحظه آماده پاسخگویی به مشتریان خویش می باشند و می توان از نظرات مفید آن ها برای خرید محصولات استفاده کرد.
 • محصولی که سفارش داده می شود، در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری در هر کجای ایران که باشد می رسد.
 • انواع پایه چراغ های موجود در این سایت ها از معتبرترین شرکت های ایرانی تهیه شده اند و تمامی آن ها با ضمانت به مشتری ارائه می گردند.

برند های تولید کننده پایه چراغ های چمنی در ایران

برند های تولید کننده پایه چراغ های چمنی در ایراندر کشورمان شرکت های بسیاری در زمینه تولید انواع پایه چراغ به فعالیت مشغول می باشند و محصولات برخی از آن ها به حدی مرغوب و با کیفیت است که می توان آن ها را جزو برترین برند های تولید کننده این محصولات در ایران دانست.
این شرکت ها به خوبی به نیازهای مشتریان خود توجه کرده اند و سعی کرده اند محصولات خود را با استفاده از بهترین مواد اولیه و توسط دستگاه های پیشرفته تهیه نموده و به بازار فروش آن ارائه نمایند.پ.

معمولاً پایه چراغ هایی که از ارتفاع بیشتری برخوردار هستند، برای روشن نمودن محیط هایی مانند خیابان، گذرگاه ها و جاده های بیرون شهری استفاده می شوند و از نظر طرح ممکن است ساده بوده، اما از نظر جنس مواد اولیه بسیار عالی و با کیفیت هستند.
برخی دیگر از این چراغ ها که دارای ارتفاع کمتری می باشند، برای روشن نمودن پارک ها، مراکز تجاری و بسیاری از فضاهای شهری به کار می روند که علاوه بر جنس عالی و با کیفیت، به زیبایی آن ها نیز توجه شده است و در طرح ها و نقش های بسیار زیبا و جذابی ارائه می شوند.
در کنار دو نوع پایه چراغی که اشاره کردیم، نوع سومی نیز وجود دارد که فقط برای زیبا نمودن و روشنایی بخشیدن به محیط های کوچک تر مانند باغ، حیاط و ویلا به کار می روند و طرح های آن ها بسیار خاص و منحصر به فرد است و حتی از آن ها برای نور پردازی گیاهان و آبنماها نیز اسفاده های فراوانی می شود.

راهنمای سفارش مستقیم پایه چراغ روشنایی از تولیدی

راهنمای سفارش مستقیم پایه چراغ روشنایی از تولیدیاگر شما به سایت های اینترنتی مراجعه نمایید، می توانید قبل از اقدام به خرید هر محصولی، ابتدا راهنمای سفارش مستقیم پایه چراغ روشنایی را مطالعه کرده و سپس با خیال راحت اقدام به خرید کنید.
همانگونه که اشاره شد این سایت های اینترنتی، محصولات خود را از طریق بهترین شرکت های تولیدی پایه چراغ فراهم آورده و با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می نمایند و همین موضوع باعث به وجود آمدن رضایت خریداران از این فروشگاه های آنلاین شده است.

یکی از مهم ترین مواردی که تمام مسئولین شهری باید برای حفظ امنیت ساکنین شهرها فراهم نمایند این است که نور و روشنایی محیط را به خوبی تامین نموده تا افراد پیاده و یا رانندگان بتوانند به بهترین شکل ممکن در هنگام شب مسیر خود را بیابند و هیچ ترس و دلهره ای در این زمینه نداشت باشند.
خوشبختانه این کار با استفاده از پایه چراغ هایی که در بهترین شرکت های کشورمان تولید می شوند امکان پذیر می باشد و دیگر کسی نمی تواند نگران تاریکی شب و نبود نور کافی برای عبور و مرور باشد.

شایان ذکر است که این پایه ها با استفاده از رنگ های حرارتی پوشش داده شده اند؛ این رنگ ها علاوه بر این که زیبایی و جذابیت آن ها را چند برابر می نمایند، به مقاومت و دوام آن ها نیز در برابر انواع تغییرات جوی و باد و باران کمک کرده و از آن ها به خوبی حفاظت می کنند.
اگر شما قصد دارید حیاط منزل و یا باغ خود را با استفاده از این پایه چراغ ها روشن و پر نور نمایید، می توانید از طریق سایت های معتبر اینترنتی، رنگ های زیبا و جذاب آن ها را مشاهد کرده، از طرح های منحصر به فرد آن ها دیدن نموده و سپس بر مبنای سلیقه و نیاز خود یک نمونه از آن ها را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس بهارلویی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09137860870
اینستاگرام: shahradgostar

پاسخی بگذارید